SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
1 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Wictoria 85 - WESTBO
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 850 mm |
| Width | 610 mm |
| Depth | 410 mm |
| Weight | 135 kg |
| Moc | 5,5 kW |
| Sprawność | 75 % |
| średnica wylotu spalin | 120 mm |
| maksymalna długość polan | 40 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 78 mm |
| Rekuperacja | YES |
| Klasa Energetyczna | A |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | TAK |
0,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł
22 452,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
14 980,00 zł