SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
1 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
C-Eight store stand - Charnwood
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 895 mm |
| Width | 470 mm |
| Depth | 398 mm |
| Weight | 127 kg |
| Moc | 8 kW |
| Sprawność | 81 % |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 37 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 79 mm |
| możliwości grzewcze | 7-9 kW |
| Rekuperacja | TAK |
| Klasa Energetyczna | A+ |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | YES |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł