SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
1 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Cove 2 - Charnwood
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 697 mm |
| Width | 520 mm |
| Depth | 403 mm |
| Weight | 127 kg |
| Moc | 8 kW |
| Maksymalna moc grzewcza | 11 kW |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 37 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 70 mm |
| Rekuperacja | YES |
| Klasa Energetyczna | A |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | YES |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł