SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
-12 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Stromboli N ceramika
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 1425 mm |
| Width | 550 mm |
| Depth | 451 mm |
| Weight | 120 kg |
| Moc | 7 kW |
| Sprawność | 80 % |
| Maksymalna moc grzewcza | 12 kW |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 28 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 100 mm |
| możliwości grzewcze | 70-180 m3 |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 600,00 zł
7 600,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
10 860,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł
0,00 zł