SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
1 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Koza AB KRATKI
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 1052 mm |
| Width | 528 mm |
| Depth | 422 mm |
| Weight | 150 kg |
| Moc | 5,5 kW |
| Sprawność | 80,5 % |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 35 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 100 mm |
| Rekuperacja | TAK |
| Klasa Energetyczna | A |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | TAK |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 700,00 zł
7 700,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł