Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Varia 2L-80h-4S Linear - Spartherm
SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega.kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tagi
Ostatnio przeglądane
Stromboli N 01 kamień - Romotop piec...
Stromboli N 01 kamień - Romotop
piec wolnostojący obrotowy
Nowy produkt
1 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Stromboli N 01 kamień
Stromboli N 01 kamień - Romotop
piec wolnostojący obrotowy
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| wysokość | 1073 mm |
| szerokość | 666 mm |
| głębokość | 475 mm |
| waga | 225 kg |
| nominalna moc grzewcza | 8 kW |
| sprawność | 79 % |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 38 cm |
| średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 120 mm |
| możliwości grzewcze | 160 m3 |
Stromboli N 01 kamień - Romotop
piec wolnostojący obrotowy
Wysoka komora paleniska modelu STROMBOLI N01 umieszczona na eleganckiej podstawie wraz z mechanizmem umożliwiającym obracanie korpusu, pozwala na ogrzanie każdego zakątka naszego domu.
Opis:
Dane techniczne:
0,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł
22 452,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
14 980,00 zł