Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tagi
Ostatnio przeglądane
Salzburg XL - kominek akumulacyjny
Salzburg XL - kominek akumulacyjny
Nowy produkt
1 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Salzburg XL
Salzburg XL - kominek akumulacyjny
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| wysokość | 1650 mm |
| szerokość | 1150 mm |
| głębokość | 600 mm |
| waga | 1330 kg |
| nominalna moc grzewcza | 3,9 kW |
| sprawność | 87,6 % |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 50 cm |
Salzburg XL - kominek akumulacyjny
Salzburg XL jest naszym największym piecem akumulacyjnym. Model ten może być powiększony o dodatkowy 1 element lub dodatkowe 2 elementy modułowe. Ten gigantyczny piec możecie pomalować na kolor, który odpowiada Państwu wystrojowi najlepiej.
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 600,00 zł
7 600,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł
0,00 zł