Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega.kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tagi
Ostatnio przeglądane
DEFRO HOME INTRA LA wkład kominkowy
wkład kominkowy
Nowy produkt
1 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
DEFRO HOME INTRA LA
wkład kominkowy
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| wysokość | 521 mm |
| szerokość | 965 mm |
| głębokość | 538 mm |
| waga | 268 kg |
| nominalna moc grzewcza | 16 kW |
| sprawność | 80,1 % |
| średnica wylotu spalin | 200 mm |
| maksymalna długość polan | 85 cm |
| średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 125 mm |
| możliwości grzewcze | 70-230 m2 |
| Rekuperacja | TAK |
| Klasa Energetyczna | A |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | TAK |
Seria DEFRO HOME INTRA została stworzona z myślą o harmonii pomiędzy ekologią, designem i ekonomią. Wkłady kominkowe z serii DEFRO HOME INTRA doskonalne sprawdzą się podczas palenia rekreacyjnego i z powodzeniem ogrzeją cały dom. Nowoczesna konstrukcja i szczelne palenisko pozwala aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.
Seria występuje w czterech odsłonach, w zależności od wielkości paleniska:
XSM, SM, ME, LA.


9 349,20 zł -10% 10 388,00 zł
15 230,00 zł
7 110,00 zł
13 710,00 zł
7 980,00 zł
12 690,00 zł
9 040,00 zł
9 040,00 zł
6 660,00 zł
13 550,00 zł
9 660,00 zł
9 040,00 zł
14 030,00 zł
8 910,00 zł
5 870,00 zł
6 710,00 zł
13 830,00 zł 14 030,00 zł
6 310,00 zł
7 060,00 zł
10 440,00 zł
10 440,00 zł
9 400,00 zł
11 690,00 zł
19 250,00 zł
14 690,00 zł
11 690,00 zł
18 850,00 zł
7 060,00 zł
7 900,00 zł
7 900,00 zł