SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega-kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
0 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Salzburg M
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | M - 1481mm |
| Width | 678 mm |
| Depth | 495 mm |
| Weight | M - 590 kg |
| Sprawność | M - 84 % |
| średnica wylotu spalin | 150 mm |
| maksymalna długość polan | 30 cm |
| możliwości grzewcze | M - 2,4 kW |
| Rekuperacja | TAK |
| Klasa Energetyczna | A+ |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | TAK |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 600,00 zł
7 600,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł
0,00 zł