SZYBKI KONTAKT
mobile: 731 276 317
sklep@mega.kominki.pl
LICZNIK ODWIEDZIN
Tags
Viewed products
1 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Architektur ECK 53/121/50
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Height | 556 |
| Width | 1292 mm |
| Depth | 574 mm |
| Weight | 402 kg |
| Moc | 14,5 kW |
| Sprawność | 81% |
| średnica wylotu spalin | 250 mm |
| maksymalna długość polan | 90 cm |
| Średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz | 160 mm |
| Rekuperacja | TAK |
| EKOPROJEKT / ECODESIGN | YES |
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 600,00 zł
7 600,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
8 520,00 zł
12 280,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 000,00 zł
10 860,00 zł
0,00 zł
11 340,00 zł
7 350,00 zł
0,00 zł
0,00 zł
7 998,00 zł
9 478,00 zł
0,00 zł
19 998,00 zł
17 420,00 zł