Producenci

KOMINEK SALZBURG - NORDPEIS
DOPALANIE SPALIN

 

Salzburg jest kominkiem akumulującym ciepło uzyskiwane poprzez przechowywanie spalin w kanałach systemu ("Power Stone E") w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Poszczególne elementy wykonane są z masy termicznej (opracowany przez Nordpeis).

Najnowsza technologia spalania zapewnia optymalne spalanie przy wysokiej wydajności i niskiej emisji spalin. Szyba pozostaje czysta dzięki odpowiedniemu systemowi przepływu powietrza.

 

Salzburg Nordpeis

 

Kominek akumulacyjny Salzburg

Zobacz pozostałe wersje

 

Licznik Odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin

.

Ostatnio przeglądane

Varia Ah-4S-2 Linear- Spartherm

Varia Ah-4S-2 Linear- Spartherm

 

 

 


Nowy produkt

17 600,00 zł brutto

1 Przedmiot

Opis

wysokość 430 mm
szerokość 867 mm
głębokość 486 mm
waga 300 kg
sprawność 80 %
średnica wylotu spalin 200 mm
średnica króćca doprowadzającego powietrze z zewnątrz 150 mm
możliwości grzewcze 6,3-11,7 kW

Więcej informacji

Varia Ah-4S-2 Linear- Spartherm

 

 

 

 

 


Spartherm jest jednym z największych producentów wkładów kominkowych. Produkty firmy Spartherm cechuje  najwyższa  jakość oraz bardzo wysokie parametry spalania: wysoka sprawność, niska emisja tlenku węgla. Wnętrze wkładów wyłożone jest szamotem, który podnosi sprawność grzewczą oraz kumuluje ciepło. Drzwiczki wkładów mogą być otwierane do boku oraz mogą posiadać mechanizm podnoszenia do góry. Nowoczesny design, prosty i uniwersalny dopasowuje się do każdego kominka.  

Wkład kominkowy Spartherm nowej generacji Varia Ah-4S-2 Linear to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Moc nominalna kominka to 9,0 kW, o sprawności 80,0% oraz zakresie mocy grzewczej 6,3-11,7 kW. Drzwiczki otwierane są do góry. Szerokość drzwiczek to 867mm, a wysokość drzwiczek to 430mm.

 

Wkład kominkowy waży 300kg i posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Szyba jest prosta. Palenisko jest z jednostronną wizją ognia.  Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Średnica wylotu spalin to 200mm. Wkład wykończony jest w serii Linear, z czterostonnym nadrukiem. garde, Stal szlachetna szlifowana. Gwarancja: 5 lat, z możliwiścią przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm. Kraj pochodzenia - Niemcy.

Oferowany wkład posiada następujące parametry:

  • Wysokość drzwi  430 mm
  • Szerokość drzwi 867 mm
  • Średnica wylotu spalin: 200 mm
  • Moc 6,3 - 11,7 kW 
  • drzwi podnoszone do góry
  • waga 300 kgProdukty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: