Promocje

KOMINEK SALZBURG - NORDPEIS
DOPALANIE SPALIN

 

Salzburg jest kominkiem akumulującym ciepło uzyskiwane poprzez przechowywanie spalin w kanałach systemu ("Power Stone E") w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Poszczególne elementy wykonane są z masy termicznej (opracowany przez Nordpeis).

Najnowsza technologia spalania zapewnia optymalne spalanie przy wysokiej wydajności i niskiej emisji spalin. Szyba pozostaje czysta dzięki odpowiedniemu systemowi przepływu powietrza.

 

Salzburg Nordpeis

 

Kominek akumulacyjny Salzburg

Zobacz pozostałe wersje

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Biokominki
Biokominki Kominki bez komina Biokominki są to urządzenia pozwalające cieszyć się żywym płomieniem w każdej przestrzeni, od mieszkań i domów, poprzez ogrody i tarasy, po hotele i restauracje. Zaletą bio kominków jest brak ograniczeń dotyczących ich montażu. Montaż biokominka nie wymaga instalacji kominowej. Biokominki są elementem dek...
Biokominki Kominki bez komina Biokominki są to urządzenia pozwalające cieszyć się żywym płomieniem w każdej przestrzeni, od mieszkań i domów, poprzez ogrody i tarasy, po hotele i restauracje. Zaletą bio kominków jest brak ograniczeń dotyczących ich montażu. Montaż biokominka nie wymaga instalacji kominowej. Biokominki są elementem dekoracyjnym, stąd charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i różnorodnymi formami.
Więcej

Biokominki Jest 3 produktów.

Podkategorie

  • Biokominki - Kratki
    Wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo, nowoczesny styl i prostota użytkowania to najważniejsze cechy biokominków firmy Kratki. Oferujemy biokominki o różnym designie, kształcie i wielkości zarówno do zawieszenia na ścianie, zabudowy, jak i wolnostojące. Biokominek to urządzenie niezwykle proste w montażu i wygodne w użytkowaniu, a cała jego obsługa ogranicza się do uzupełniania biopaliwa. Do zainstalowania i użytkowania biokominka nie jest potrzebna instalacja kominkowa, nie wymagane są żadne pozwolenia. Biokominek można zawiesić na ścianie, postawić w dowolnym miejscu lub zabudować w indywidualnie zaprojektowanej konstrukcji.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów