Promocje

Producenci

KOMINEK SALZBURG - NORDPEIS
DOPALANIE SPALIN

 

Salzburg jest kominkiem akumulującym ciepło uzyskiwane poprzez przechowywanie spalin w kanałach systemu ("Power Stone E") w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Poszczególne elementy wykonane są z masy termicznej (opracowany przez Nordpeis).

Najnowsza technologia spalania zapewnia optymalne spalanie przy wysokiej wydajności i niskiej emisji spalin. Szyba pozostaje czysta dzięki odpowiedniemu systemowi przepływu powietrza.

 

Salzburg Nordpeis

 

Kominek akumulacyjny Salzburg

Zobacz pozostałe wersje

 

LICZNIK ODWIEDZIN

 • Brak promowanych produktów w tym momencie.
 • Dostawa

  Firmą kurierską

  Towar jest zawsze zabezpieczony na palecie

 • Gwarancja

  Producenta

  Wszystkie produkty objęte są gwarancją

 • Serwis

  Pogwarancyjny

  Istnieje możliwość skorzystania z serwisu technicznego

Śledź nas na Facebooku

KOMINKI FOCUS

Twórcą firmy Focus jest Francuz Dominique Imbert, urodzony w 1940 roku w Montpeller. Początkowo jego projekty podwieszanych i obrotowych kominków ze stali były przedmiotem szyderstw i prześmiewczych głosów ze strony kolegów, jednak uparty i stanowczy Dominique Imbert nie zraził się tymi nieprzychylnymi opiniami. Wręcz przeciwnie – Imbert motywował swój zespół do wytężonej pracy i starał się jak najlepiej zarządzać swoim procesem twórczym niezależnie od panujących mód i gustów.

KOMINKI I PIECE NORDPEIS

Kominek zawsze zajmował szczególne miejsce w sercach i domach Norwegów. Norwegia słynie ze swoich mroźnych zim i długich nocy, intensywnych opadów śniegu i lodowatych wiatrów. Ogień zawsze był tu czymś niezbędnym, o wiele bardziej, niż gdziekolwiek indziej na świecie. Od wieków ciepło wytwarzane przez ogień odgrywało decydującą rolę, warunkując nasze przetrwanie. Z powodu zimnego klimatu, ogień nie tylko zajmuje miejsce w ich historii i tradycjach, ale także płynie w ich żyłach.